Estetyczny makijaż brwi


Zazwyczaj mikropigmentację można wykonać w warunkach biurowych. Procedura zostanie przeprowadzona za pomocą przyrządu przypominającego długopis lub standardowego pistoletu do tatuażu. Podczas wykonywania zabiegu lekarz lub specjalista będzie nosić rękawiczki medyczne. Sama procedura potrwa krótko, może najwyżej 20 minut do pół godziny.

Zostaniesz odesłany do domu tego samego dnia. Powinieneś spodziewać się obrzęku w leczonym regionie. Twój lekarz lub specjalista poinstruuje Cię, jak często należy zamrażać obszar i jaki maść można zastosować na tym obszarze. Pigmentacja zwykle wydaje się ciemniejsza w ciągu kilku tygodni po zabiegu, ale z czasem zniknie. Postępuj zgodnie z instrukcjami lekarza. Jest to naprawdę bardzo ważne.

Makijaż permanentny wygląda niezwykle estetycznie i po prostu pięknie, na pewno efekt spodoba się nawet najbardziej wymagającej kobiecie. Brwi i oczy są wyraźniejsze – co z całą pewnością jest ogromną zaletą. Taki makijaż sprawi, że kobieta zaoszczędzi sporo czasu podczas codziennego malowania się. Jak widać, zabieg ten ma niewiele wad.

Warto odwiedzić: makijaż permanentny Poznań.